Snoch Mielno

Mielno

Nadmorska miejscowość położona na Wybrzeżu Słowińskim nad północnym i zachodnim brzegu jeziora Jamno. Wielką atrakcją Mielna jest piękna, piaszczysta plaża z biegnącą wzdłuż promenadą. W Mielnie działa również przystań rybacka, z której warto wybrać się na morskie połowy. Główną ulicą Mielna jest Bolesława Chrobrego, którą dochodzimy do osiedla Unieście, spokojniejszej części miejscowości – idealnej dla rodzin z dziećmi.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Snoch Mielno

Ośrodek zlokalizowany w Mielnie na Wybrzeżu Słowińskim, w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Unikatowe położenie Mielna na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Jamno oraz wysokie stężenie jodu – naturalnego bogactwa tego regionu sprawia, że pobyt nad polskim morzem jest nie tylko atrakcyjny, ale także stanowi wyjątkowo korzystną formę kuracji.

restauracja w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymgrill w obiekcieparkingplac zabawrowery
SNOCH MIELNO – LOKALIZACJA
lokalizacja Mielnoadres: Norwida 15-17B, 76-032 Mielno
SNOCH MIELNO – OPIS

Ośrodek położony w Mielnie około 900 metrów od Morza. Ośrodek zlokalizowany w Mielnie przy ul. Norwida 15-17. Wysokie stężenie jodu – naturalnego bogactwa tego regionu sprawia, że pobyt nad polskim Morzem jest nie tylko atrakcyjny, ale także stanowi wyjątkowo korzystną formę kuracji.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroba psychiczna, epilepsja, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / bez osób na wózkach), neurologia, po mastektomii, układ krążenia, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe

zakwaterowanie

Obiekt jest ogrodzony, położony na malowniczym terenie w cichej i spokojnej okolicy niedaleko centrum Mielna. Składa się z dwóch dwupiętrowych willi połączonych łącznikiem. Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Na parterze pokoje z łazienkami przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, bezlaktozowa.

rehabilitacja

Wykonujemy następujące zabiegi:
– masaż leczniczy: klasyczny, limfatyczny, segmentarny, aqua vibron
– inhalacje,
– okłady borowinowe,
– kinezyterapia,
– elektroterapia,
– sonoterapia,
– laseroterapia,
– magnetoterapia,
– światłolecznictwo,
– leczenie klimatyczne-talasoterapia.

animacje / czas wolny

W ramach skierowania zapewniamy wycieczkę do Koszalina na Górę Chełmską, ognisko, grill i wieczorek taneczny.


SNOCH MIELNO POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach
– pakiet 20 zabiegów
– zajęcia dodatkowe, wycieczka

Ceny: 2730 zł – 2870 zł

wybieram