Soplicowo Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój

To urokliwe miasto w woj. Małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Krynica jest miejscowością uzdrowiskową a pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego wydanym w pierwszej poł. XVIII w. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Zdrowo i atrakcyjnie można tu spędzić wolny czas.

Soplicowo Krynica Zdrój

Pensjonat Soplicowo to kwintesencja melancholijnego, uzdrowiskowego klimatu wypoczynkowego Krynicy Zdrój. Położony w ścisłym centrum pozwala na korzystanie z walorów i atmosfery miasta przez cały dzień.

restauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekciegrill w obiekcieparkingroweryblisko stok narciarski
SOPLICOWO KRYNICA ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Zdrójadres: Pułaskiego 17, 33-380 Krynica-Zdrój
SOPLICOWO KRYNICA ZDRÓJ – OPIS

Zapewniamy domową atmosferę, można u nas poczuć prawdziwą, uzdrowiskową magię Krynicy sprzed lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą noclegową i rehabilitacyjną. Pensjonat dysponuje płatnym parkingiem znajdującym się na zapleczu budynku.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, diety eliminacyjne, endokrynologia, epilepsja, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / z wyłączeniem osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, rozwój psycho-ruchowy, schorzenia kręgosłupa, skolioza, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zapalenie trzustki, zespół Downa,

zakwaterowanie

W Soplicowie nasi Goście mają do dyspozycji 75 miejsc noclegowych. Zapewniamy pobyt w pokojach 1-, 2-, 3-,4- osobowych, wyposażonych w najbardziej potrzebne elementy.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, lekkostrawna.

rehabilitacja

Oferta rehabilitacyjna: Prądy TENS, Interdyn, Diadynamik, Jonoforeza, Inhalacje, Lampa Sollux, Laser, Ultradźwięki, Lampa BV, Krioterapia miejscowa, Aquavibrom, Masaż ręczny, Magnetronik, Fotel masujący, Poduszka masująca-stopy, Materac masujący, Kąpiel czterokomorowa, Masaż wirowy kończyn górnych, Masaż wirowy kończyn dolnych, Hydromasaż, Kąpiel perełkowa.

animacje / czas wolny

Dla naszych Gości bogaty program kulturalno-rozrywkowy: m.in. biesiady, spacery po Krynicy-Zdroju, wieczorki taneczne.

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: 6 maja – 30 października 2024


SOPLICOWO KRYNICA ZDRÓJ POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 21 zabiegów rehabilitacyjnych
wieczorek taneczny, biesiada, spacer

Ceny: 3390 zł – 3600 zł

wybieram

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie + Wigilia + świąteczne menu
– 25 zabiegów rehabilitacyjnych
wieczorek taneczny, kolędowanie, spacer

Ceny: 4000 zł

wybieram