Soplicowo Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój

To urokliwe miasto w woj. Małopolskim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Krynicę otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej, Jasiennika. Krynica jest miejscowością uzdrowiskową a pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach krynickich źródeł znajdują się w dziele księdza Gabriela Rzączyńskiego wydanym w pierwszej poł. XVIII w. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu krążenia i przemiany materii. W mieście znajdują się sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych. Zdrowo i atrakcyjnie można tu spędzić wolny czas.

Silesia Krynica Zdrój

Pensjonat Soplicowo to kwintesencja melancholijnego, uzdrowiskowego klimatu wypoczynkowego Krynicy Zdrój. Położony w ścisłym centrum pozwala na korzystanie z walorów i atmosfery miasta przez cały dzień.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

zakwaterowanie

W Soplicowie nasi Goście mają do dyspozycji 75 miejsc noclegowych. Zapewniamy pobyt w pokojach 1-, 2-, 3-,4- osobowych, wyposażonych w najbardziej potrzebne elementy.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, lekkostrawna.

rehabilitacja

Oferta rehabilitacyjna: Prądy TENS, Interdyn, Diadynamik, Jonoforeza, Inhalacje, Lampa Sollux, Laser, Ultradźwięki, Lampa BV, Krioterapia miejscowa, Aquavibrom, Masaż ręczny, Magnetronik, Fotel masujący, Poduszka masująca-stopy, Materac masujący, Kąpiel czterokomorowa, Masaż wirowy kończyn górnych, Masaż wirowy kończyn dolnych, Hydromasaż, Kąpiel perełkowa.

animacje / czas wolny