St Lukas Świeradów Zdrój

Świeradów Zdrój

Świeradów-Zdrój – miasto uzdrowiskowe w województwie dolnośląskim, w powiecie lubańskim w Sudetach Zachodnich niedaleko Jeleniej Góry. Unikatowy, podgórski klimat, sieć szlaków turystycznych i rowerowych, zasoby naturalnych surowców leczniczych: wody mineralne, wody radonowe, złoża borowiny przyciągają turystów i kuracjuszy. Świeradów Zdrój Nazywany jest perłą uzdrowisk dolnośląskich. Każdy zakocha się w tych górskich klimatach połączonych jednocześnie ze zdrowym i aktywnym wypoczynkiem.

St. Lukas Świeradów Zdrój

Spokojny hotel spa położony pośród lasów, 5 minut spacerem od Głównego Szlaku Sudeckiego i 15 minut od stoków narciarskich w ośrodku SKI & SUN Świeradów-Zdrój. Zapraszamy do obiektu ST. LUKAS, królującego nad doliną Świeradowa Zdroju. Dla Państwa podniebienia szef restauracyjnej kuchni przygotował specjały tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni międzynarodowej. W kawiarni mogą się Państwo napić wyśmienitej kawy czy spróbować domowego ciasta.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekciegrill w obiekcieparkingplac zabaw
ST. LUKAS ŚWIERADÓW ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Świeradów Zdrój adres: Sienkiewicza 21, 59-850 Świeradów Zdrój
ST. LUKAS ŚWIERADÓW ZDRÓJ – OPIS

Do Państwa dyspozycji stawiamy wykwalifikowany personel terapeutyczno-medyczny, który najpierw zaproponuje wybrane i najbardziej dla Państwa odpowiednie zabiegi, a później wykona je w doskonale wyposażonych salach zabiegowych i odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

DOSTĘPNOŚĆ: OBIEKT CAŁOROCZNY

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

narządy ruchu, neurologia, ortopedia, reumatologia, traumatologia

zakwaterowanie

ST. LUKAS oferuje pełną bazę noclegową, łącznie na pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrze jest 95 pokoi, w tym jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty. Piętra: trzecie i czwarte odznaczają się wyjątkową atrakcyjnością, z powodu skośnych stropów, okien dachowych i mansard, które nadają im specyficzny klimat i charakter..

Prosto urządzone pokoje z drewnianymi meblami są wyposażone w płaski telewizor i minilodówkę. Z niektórych roztacza się widok na las.

wyżywienie / diety

Wykwalifikowany personel, decyduje  na początku turnusu, jaką najbardziej odpowiednią formę wyżywienia zaproponować. Znając zalecenia lekarzy, co do kuracji pacjenta, lub preferencje gościa, staramy się trafić bezbłędnie nawet w najbardziej wybredne gusta.

Stworzyliśmy menu, które charakteryzuje się dobraniem odpowiedniej ilości najświeższych komponentów, tak aby każdy wychodził syty, a jednocześnie usatysfakcjonowany wyjątkowym smakiem potraw.   

rehabilitacja

Kompleks rekreacyjno – rehabilitacyjny, zapewnia możliwość skorzystania z pełnej gamy zabiegów m. in. basen, jacuzzi, inhalacje, kąpiele lecznicze, elektroterapia oraz różnego rodzaju masaże manualne i wodne

W ofercie zabiegów kuracyjnych znajdują się:   4-KOMORÓWKA / ELEKTROTERAPIA JONOFOREZA + ULTRADŹWIĘKI OKŁADY FANGO / INHALACJE HYDROMASAŻ / MASAŻ KLASYCZNY WIRÓWKA OKŁADY BOROWINOWE KĄPIEL BOROWINOWA KĄPIEL PEREŁKOWA / GIMNASTYKA WODNA LAMPA SOLLUXOWA / POLE MAGNETYCZNE LASER / KRIOTERAPIA

animacje / czas wolny

W centrum odnowy biologicznej można skorzystać z basenu krytego, jacuzzi, sauny oraz zabiegów medycznych i usług spa. Na zewnątrz restauracji przygotowaliśmy dla Państwa  ogródek piwny, zaś obok niego murowany grill. Wieczorami możemy tam przygotować imprezę integracyjną


St Lukas pobyty rehabilitacyjne

– 7 noclegów w komfortowym pokoju
– 7 x śniadania i obiadokolacje
– 2 zabiegi dziennie, 2 drenaże limfatyczne mechaniczne
– basen, jacuzzi, sauna sucha, parowa

Ceny: 1097 zł

wybieram