Willa Klif Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra to piękny kurort położony w województwie pomorskim nad samym Bałtykiem. Miejscowość ta słynie z długiej, osłoniętej klifami plaży, restauracji rybnych przy promenadzie Światowida oraz wieloma atrakcjami dla turystów. Pomnik Gwiazdy Północy wskazuje najdalej na północ wysunięty punkt Polski. Obfitość szlaków biegnących przez Lisi Jar i jastrzębski klif sprawia, że turyści chętnie wracają do tego miejsca. Okolica ta jest też popularna wśród kolarzy i wielbicieli sportów wodnych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta Obiektu PDF

Willa Klif Jastrzębia Góra

Willa Klif to kameralny, rodzinny obiekt, położony w cichej części Jastrzębiej Góry. Oferujemy  pobyty zdrowotno-lecznicze z dietą dr Ewy Dąbrowskiej, wczasy dla aktywnych oraz turnusy rehabilitacyjne. Jest to idealne miejsce do wypoczynku połączonego z poprawą zdrowia i kondycji. Jeżeli więc tęsknisz za odpoczynkiem od codzienności to zapraszamy do nas, gdzie nacieszysz oczy pięknymi widokami, a wszystko z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa, tak aby każdy czuł się dobrze i komfortowo.

Blisko plażarestauracja w obiekcietelewizja i internetsauna w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPArowerygrill w obiekcie
WILLA KLIF JASTRZĘBIA GÓRA – LOKALIZACJA
lokalizacja Jastrzębia Góra adres: Widokowa 3, 84-104 Jastrzębia Góra
WILLA KLIF JASTRZĘBIA GÓRA – OPIS

Willa Klif to nowoczesny pensjonat, położony w cichej części Jastrzębiej Góry, 15minut od morza w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w jednym z najpiękniejszych kurortów nadmorskich. 40 km od Gdyni.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, laryngologia, metabolizm, nerwice, onkologia, otyłość, po mastektomii, narządy ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach)narządy słuchu, padaczka, reumatyzm, układ immunologiczny, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, schorzenia kręgosłupa, wady postawy, zaburzenia głosu i mowy, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

Oferujemy eleganckie wnętrza, 20 komfortowych pokoi z łazienkami, Pokoje jedno, dwu oraz trzy-osobowe, wyposażone w telewizor i ręczniki.

wyżywienie / diety

O Państwa zadowolenie dbają nasi kucharze, którzy starają się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, warzywno-owocowej wg diety Dr Dąbrowskiej-osrodek posiada licencje na stosowanie tej diety.

rehabilitacja

Na terenie ośrodka znajduję się strefa Wellness&SPA z gabinetami odnowy biologicznej, jacuzzi, sauny. Uzupełnieniem są zabiegi lecznicze z zakresu fizjoterapii. Dodatkowo proponujemy Państwu szeroki zakres masaży specjalistycznych, zabiegów na ciało oraz zabiegów kosmetycznych.

animacje / czas wolny

Podczas pobytu nasi Kuracjusze korzystają z programu aktywności fizycznej oraz ciekawych wykładów i prelekcji pro zdrowotnych. Do Państwa dyspozycji sala fitness z siłownią.


Willa Klif Jastrzębia Góra pobyty rehabilitacyjne

– komfortowe pokoje z łazienką
– całodzienne wyżywienie
– po dwa zabiegi (pn – pt)
– 3x dziennie z zajęcia z instruktorem

Ceny: 2850 zł – 3400 zł

wybieram

– komfortowe pokoje z łazienką
– całodzienne wyżywienie
– 3x dziennie zajęcia z instruktorem (pn-pt)
– 5x w tygodniu zabiegi, pakiet spa & wellness

Ceny: 1890 zł – 3400 zł

wybieram