Wital Gołdap

Gołdap

Gołdap to jedyne uzdrowisko w województwie warmińsko – mazurskim, ulokowane jest w dolinie rzeki Gołdapy w pobliżu jeziora Gołdap. Od północy graniczy z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej. W dzielnicy uzdrowiskowej znajdziemy pijalnię wód mineralnych, tężnie solankowe, promenadą zdrojową oraz hektarowy plac zabaw z dołkami do mini-golfa, ścieżkami pieszymi i rowerowymi oraz zewnętrznymi urządzeniami do ćwiczeń nad jeziorem. Ziemia gołdapska leży również na obszarze Pojezierza Mazurskiego i Pojezierza Litewskiego, na Mazurach Garbatych.

Oferta Obiektu PDF

Wital Kumiecie Zdrój

Zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego WITAL, położonego nad jeziorem Gołdap. Ośrodek znajduję się w najbliższym sąsiedztwie nowo powstałej dzielnicy uzdrowiskowej. Otacza nas wokół piękna Puszcza Romincka. Jako uzdrowisko klimatyczno – borowinowe bazujemy głównie na leczeniu borowinami, których ogromne złoża znajdują się w okolicy pobliskiej wsi Niedrzwica.

basen w obiekcietelewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekciePomoc medycznaprzyjazny niepełnosprawnymwinda w obiekcieparking
WITAL GOŁDAP – LOKALIZACJA
lokalizacja Gołdap adres: Wczasowa 7, 19-500 Gołdap
WITAL GOŁDAP – OPIS

Dodatkowym atutem jest wysoka jakość tutejszych wód mineralnych, które na większych głębokościach posiadają cechy wód leczniczych i solanek. Aktualne badania potwierdzają że Sanatorium uzdrowiskowe Wital znajduje się w miejscu o najczystszym powietrzu w Polsce.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

narządy ruchu (poruszających się na wózkach inwalidzkich / z wyłączeniem osób na wózkach), neurologia, padaczka, reumatologia, schorzenia zwyrodnieniowe, układ krążenia, układ oddechowy

zakwaterowanie

Budynek dysponuje 480 miejscami hotelowymi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych – wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym.

wyżywienie / diety

Kuchnia daje możliwość poznania znakomitych potraw regionalnych, a także specyficznych diet. W ofercie sanatorium znajduje się również dieta „1000 kcal” – umożliwiającą szybkie zredukowanie nadwagi lub otyłości. 

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Kuracjusze korzystają z nowoczesnej i wszechstronnej bazy zabiegowej, dzięki czemu gołdapskie sanatorium zapewnia kompleksowe oraz bezpieczne leczenie o wysokiej skuteczności.

animacje / czas wolny

Wycieczki – Zapraszamy do skorzystania z wycieczek, które proponujemy Państwu trakcie turnusu.

Dancing –Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na wspólną zabawę ze wspaniałym, gołdapskim zespołem „BELL CANTO”. Z pewnością spędzą Państwo czas w miłym towarzystwie i wyśmienitej muzyce.

Karaoke – zapraszamy na pochwalenie się  swoim talentem wokalnym, bo przecież „śpiewać każdy może , trochę lepiej lub trochę gorzej”.

Ognisko – Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy podczas pieczenia kiełbasek, wspólnego śpiewu i tańca przy akompaniamencie akordeonu, gitary i tamburyna

Biblioteka – oprócz wypożyczania książek jest możliwość również bezpłatnego wypożyczenia sprzętu sportowego typu: piłki do siatkówki, piłki do koszykówki, rakietki do badmintona, paletki i piłeczki do tenisa stołowego; gry planszowe


Wital Gołdap pobyty rehabilitacyjne

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych, basen
– bogaty pakiet kulturalno-rozrywkowy

Ceny: 2110 zł

wybieram

telefon pobyty rehabilitacyjne