Zdrowotel Łeba

Łeba

Nadmorski kurort położony w ujściu rzeki Łeby, pomiędzy jeziorami Łebsko i Sarbsko. W mieście warto odwiedzić port, z którego można wypłynąć na wycieczkę statkiem po morzu. Największą atrakcją Łeby są ruchome wydmy – położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem a jeziorem Łebsko. Największa wydma ma obszar ok. 500 hektarów, najwyższa (Wydma Łącka) ma 42 m. wysokości.

Oferta Obiektu PDF

Zdrowotel Łeba

Zdrowotel w Łebie, to zespół pięciu pawilonów mieszkalnych oraz pawilonu z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położonych w lesie sosnowym, blisko morza, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu.

Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPArowerysiatkówkaKort tenisowy w obiekcieplac zabawprzyjazny niepełnosprawnym
ZDROWOTEL ŁEBA – LOKALIZACJA
lokalizacja Łeba adres: Nadmorska 15/17, 84-360 Łeba
ZDROWOTEL ŁEBA – OPIS

Pobyty w Łebie, blisko plaży, w lesie sosnowym, spokój i relaks. Zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, wczasy dla aktywnych, wczasy zdrowotne i wczasy rehabilitacyjne nad morzem oraz pobyty indywidualne i pobyty weekendowe. Jesteśmy jednym z nielicznych noclegów w Łebie, które są dostosowane do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, całościowe zaburzenia rozwojowe, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, cukrzyca, depresje, dermatologia, diety eliminacyjne, endokrynologia, epilepsja, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / z wyłączeniem osób na wózkach inwalidzkich), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, niedoczynność tarczycy, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, rozwój psychoruchowy, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ immunologiczny, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zespół Downa

zakwaterowanie

Oferujemy noclegi w różnym standardzie, co pozwala lepiej dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Ośrodek posiada dwa standardy zakwaterowania:
Pokoje Standard: pokoje 2, 3 osobowe oraz studia 2+2. W każdym pokoju znajduje się łazienka, balkon, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy a w kilku lodówka.
Pokoje Premium: 1 (+1}, 2 (+1) osobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telefon, czajnik, lodówka, możliwość korzystania z internetu a także wiatrochron i koc plażowy.

wyżywienie / diety

Oferujemy dania tradycyjnej i współczesnej kuchni polskiej z zastosowaniem naturalnych ziół i przypraw.

rehabilitacja

Oferujemy bardzo dobrze wyposażoną przychodnię rehabilitacyjną oraz postaraliśmy się o wysoko wyspecjalizowany personel medyczny ośrodka.

animacje / czas wolny

Propagujemy aktywne formy wypoczynku: Nordic – Walking, siatkówkę, tenis ziemny i stołowy, turystykę rowerową.
Organizujemy wycieczki krajoznawcze do Latarni Stilo, po „Szwajcarii Kaszubskiej”, do Trójmiasta. Szczególnie polecamy wyprawę na Wydmy Ruchome do Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to unikatowy rezerwat biosfery wpisany na listę UNESCO.
Atrakcyjna lokalizacja zapewnia przestrzeń, a zarazem kameralność wypoczynku.

ZDROWOTEL ŁEBA POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów w komfortowo wyposażonych pokojach
– trzy posiłki dziennie (śniadanie obiad kolację)
– po 2 zabiegi indywid. i 1 grupowy dziennie
– wiycieczka, wieczorki taneczne, ognisko

Ceny: 2500 zł – 3950 zł

wybieram