Arka Jarosławiec

Jarosławiec

Nadmorska miejscowość na środkowym wybrzeżu. Położona w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje się roślinnością wydmową. Warte zobaczenia są wysokie nawet na 45 metrów klify, długie na ok. 2 kilometry. Na turystów  w Jarosławcu czeka wiele atrakcji między innymi latarnia morska oraz chętnie odwiedzana plaża przypominająca plażę w Dubaju.

Oferta Obiektu PDF

Centrum Rekreacji Wypoczynku i Rehabilitacji ARKA

Serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka Wczasowo-Rehabilitacyjnego Arka w Jarosławcu. Jeżeli szukacie spokojnego miejsca do odpoczynku nad Bałtykiem, które zapewni wysoki komfort pobytu i pomoże odzyskać zdrowie dzięki zabiegom rehabilitacyjnym, to Arka jest doskonałym wyborem.

Blisko plażabasen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieplac zabawgrill w obiekcieparking
ARKA JAROSŁAWIEC – LOKALIZACJA
lokalizacja Jarosławiecadres: Bałtycka 103, 76-107 Jarosławiec
ARKA JAROSŁAWIEC – OPIS

Wypoczynek nad polskim morzem bałtyckim to najlepsze miejsce na regenerację zarówno ciała jak i duszy. Polecamy spacery po plaży i sosnowym lesie, gdzie powietrze nasycone leczniczym jodem jak i olejkami eterycznymi sosny czarnej wspaniale wpływają na nasze samopoczucie.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

profile lecznicze / dysfunkcje

choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, endokrynologia, epilepsja, narządy ruchu (na wózkach i z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, po mastektomii, przemiana materii, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zaburzenia głosu i mowy, zaburzenia rozwojowe

zakwaterowanie

Ośrodek składa się z kompleksu 4 budynków położonych blisko siebie. Dwa budynki 3 kondygnacyjne pełnią funkcję hotelową. Budynki podzielone są na dwie klatki, w każdej klatce na jednej kondygnacji znajduje się od 12-14 pokoi.
Pokoje 1-2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, czajnikiem bezprzewodowym. Część pokoi bez balkonów. Pokoje usytuowane są od strony wschodniej bądź zachodniej.

wyżywienie / diety

Wyżywienie 3 razy dziennie w formie bufetu.

rehabilitacja

Bogate zaplecze rehabilitacyjne pozwala na wykonywanie zróżnicowanych zabiegów (między innymi: krioterapia, okłady borowinowe, laser, prądy, kąpiele, inhalacje, gimnastyka) dla osób z wieloma schorzeniami. Opieka lekarska i pielęgniarska oraz profesjonalny personel dbają o potrzeby i zdrowie naszych Gości.

animacje / czas wolny

Organizujemy wieczorki taneczne, karaoke, warsztaty, pikniki, kolacja kapitańska, wycieczki po okolicy, a także możliwość korzystania ze sprzętu sportowego – kijków do Nordic Walking, rowerów, bilarda, tenisa stołowego.

Do dyspozycji naszych Gości: basen zewnętrzny, dwie kawiarnie na „Mostku Kapitana” oraz kaplica, w której odprawiana jest codziennie Msza Święta. Na terenie posesji jest miejsce na imprezy plenerowe z altanami, ławkami i stołami. Między budynkami jest pięknie utrzymany ogród z alejkami spacerowymi, ławeczkami i mnóstwem zieleni. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica, trampolina, samochodziki) oraz zadaszone pomieszczenie z basenem kulkowym i zabawkami. Dostępne są stoły do tenisa, bilarda oraz piłkarzyki, z których może skorzystać każdy chętny.


ARKA JAROSŁAWIEC POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 os.
– pełne wyżywienie
– 32 zabiegi rehabilitacyjne wraz z gimnastyką
– wieczorki taneczne, animacje

Ceny: 2430 zł – 3700 zł

wybieram

– zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 os.
– pełne wyżywienie
– 30 zabiegów leczniczo-rehabil. (6 zabiegów x 5 dni)
– wieczorki taneczne, animacje

Ceny: 2100 zł

wybieram

Arka Jarosławiec turnusy pobyty rehabilitacyjne