AZS Wilkasy Giżycko

Giżycko

Turystyczno – wypoczynkowa miejscowość położona na Mazurach, często nazywana jest stolicą żeglarstwa w Polsce.
Giżycko, które otaczają cztery połączone kanałami jeziora: Kisajno, Niegocin, Tajty oraz Wojsak, jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich. W mieście znajduje się Twierdza Boyen zbudowana w połowie XIX wieku.

Oferta Obiektu PDF

AZS Wilkasy Giżycko

Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo – konferencyjny. Oferuje bogatą bazę sportowo – rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieSala konferencyjna w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekciegrill w obiekcieroweryparkingplac zabaw
AZS WILKASY – LOKALIZACJA
lokalizacja Giżycko adres: Niegocińska 5, 11-500 Giżycko
AZS WILKASY – OPIS

Ośrodek w Wilkasach znajduje się w odległości 2 km od Giżycka, nad jeziorem Niegocin. Dojazd do Ośrodka odbywa się w drogą asfaltową, a komunikacja pomiędzy obiektami ośrodka odbywa się po utwardzonych chodnikach i alejkach, co ułatwia komunikację osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich i kulach. Otoczenie ośrodka, dogodna lokalizacja, a przede wszystkim walory klimatyczne czynią go atrakcyjnym turystycznie. AZS Wilkasy Giżycko pobyty rehabilitacyjne.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, metabolizm, narządy ruchu (na wózkach inwalidzkich / bez wózków), padaczka, po mastektomii, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe

zakwaterowanie

Ośrodek AZS COSA Wilkasy to komfortowy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, dysponujący sezonową i całoroczną bazą noclegową. Zakwaterowanie na pobytach rehabilitacyjnych obywa się w całorocznym Hotelu (183 miejsca noclegowe).
Oferujemy także noclegi w mazurskich domkach z bali, minihotelu, pawilonach turystycznych i domkach campingowych.

wyżywienie / diety

AZS oferuje wyszukane dania kuchni polskiej i specjały kuchni regionalnej. Śniadania i kolacje serwujemy w postaci bardzo bogatego bufetu. Serwujemy świeży nabiał, regionalne wędliny i świeże warzywa i owoce, zimne i gorące napoje. Wśród specjalności Szefa kuchni wyróżnić można: chłodnik mazurski (sezonowo), sandacza, karkówkę w sosie kurkowym.

Diety: bezglutenowa, wegetariańska, wegańska i inne.

rehabilitacja

Szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych: elektrolecznictwo, światłolecznictwo, terapia uciskowa, terapia ultradźwiękami, terapia polem magnetycznym, krioterapia miejscowa, krioterapia ogólnoustrojowa, masaż leczniczy, masaż wibracyjny połączony z działaniem pola magnetycznego, ćwiczenia rehabilitacyjne

animacje / czas wolny

Ośrodek oferuje bogatą bazę sportowo – rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.
Ponadto na terenie ośrodka: hala do gier zespołowych, sala z matą judo, siłownia, rowery i bieżnie treningowe, sprzęt fitness, część SPA (mini basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa) oraz inne atrakcje przewidziane programem turnusu.


AZS WILKASY GIŻYCKO POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– 13 noclegów, 3 posiłki dziennie
– badanie lekarskie
– 4 zabiegi dziennie, 1 zabieg dla opiekuna
– basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa, siłownia

Ceny: 2714 zł – 4599 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 os.
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– całodobowa opieka pielęgniarska

Ceny: 1530 zł – 2550 zł

wybieram

AZS Wilkasy Giżycko pobyty rehabilitacyjne