Flisak Sarbinowo

Sarbinowo

Nadmorska wieś letniskowa położona 7 km na zachód od Mielna i 17 km na północny zachód od Koszalina. Jej położenie w pasie nadmorskim, nieopodal kurortów Mielno i Ustronie Morskie zapewnia wiele atrakcji w pobliżu. Przez długi okres wieś znajdowała się w odległości 1,5 km od wybrzeża Bałtyku, jednak w wieku XIX miejscowości groziło pochłonięcie przez morze. Aby temu zapobiec w 1910 roku postawiono kamienno-betonowy mur oporowy długości 1 km wzdłuż plaży, który zapobiegł dalszej erozji. Stąd do dziś można cieszyć się pięknymi piaszczystymi plażami i podziwiać faunę i florę morską o każdej porze roku.

Oferta Obiektu PDF

Ośrodek FLISAK Sarbinowo

Ośrodek „FLISAK” położony jest w centrum Sarbinowo na bardzo dużej działce, której granice znajdują się 40 m od bardzo szerokiej, piaszczystej plaży. Sarbinowo położone jest na środkowym wybrzeżu, gdzie nigdy nie obowiązywał zakaz kąpieli, co jednoznacznie świadczy o tym, że morze w tym rejonie należy do najczystszych. Niski brzeg umożliwia korzystanie z plaży również osobom z ograniczoną sprawnością ruchową.

lokalizacja Mielnoadres: Nadmorska 35, 76-034 Sarbinowo
FLISAK SARBINOWO – OPIS
Blisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcierowerygrill w obiekcieplac zabawparkingzwięrzęta akceptowane
FLISAK SARBINOWO – LOKALIZACJA

Jeśli chcecie Państwo zabiegi rehabilitacyjne połączyć z relaksem i wypoczynkiem, znajdziecie u nas doskonałe warunki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób niepełnosprawnych jak również i dla osób szukających wypoczynku fizycznego i psychicznego od trudów życia codziennego i pragnących podreperować swoje zdrowie i siły, oraz chcących nabrać chęci do życia

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z wyłączeniem osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, niedoczynność tarczycy, padaczka, po mastektomii, reumatyzm, schorzenie kręgosłupa, stwardnienie rozsiane, układ moczowo – płciowy, układ oddechowy, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zaburzenia rozwoju psychoruchowego

zakwaterowanie

Pokoje wyposażone są w: lodówkę, telefon, czajnik bezprzewodowy, radio i telewizor, Internet (możliwość wypożyczenia Laptopa), sprzęt plażowy – parawan, leżaki, ręczniki – 2 szt.

wyżywienie / diety

Na smaczne, obfite i zdrowe posiłki zapraszamy do jadalni, gdzie Goście w ramach pobytu korzystają z całodziennego wyżywienia – porcjowanego (śniadanie, obiad, kolacja).

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, lekkostrawna, bezmleczna

rehabilitacja

Posiadamy bogatą bazę zabiegową. Miła i wysoko wykwalifikowana kadra, wykorzystując dobrze wyposażone gabinety zabiegowe, gwarantuje szybkie postępy w rehabilitacji.

animacje / czas wolny

Podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym jest realizowany program rekreacyjno – wypoczynkowy (w cenie turnusu): ogniska z pieczonymi kiełbaskami, wieczorek powitalny i pożegnalny, wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiady, konkursy, prelekcje, turnieje, wycieczki – płatne dodatkowo.

Na terenie ośrodka Ogólnodostępne Bezpłatne: parking, Internet Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci, kawiarnia, miejsce na grill i ognisko, bilard, tenis stołowy, żelazko, deska do prasowania, wózki inwlidzkie, skuter elektryczny inwalidzki, podnośnik, chodzik – balkonik. Płatnewypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking.

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: od 6 stycznia 2024 do 2 stycznia 2025

FLISAK SARBINOWO POBYTY REHABILITACYJNE

– 14 noclegów w komfortowych pokojach
– dwa posiłki dziennie
– 20 zabiegów fizjoterapeutycznych
– wieczorki taneczne, ognisko, karnet na basen

Ceny: 1990 zł – 3420 zł

wybieram