Gwarek Międzywodzie

Międzywodzie

Nadmorskie letnisko położone wśród lasów, na wyspie Wolin na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Największym atutem miejscowości jest szeroka, piaszczysta, piękna plaża. Po drugiej stronie miejscowości – nad zalewem usytuowana jest nowoczesna przystań jachtowa. Najmłodszych Gości zapraszamy do Bałtyckiego Parku Edukacyjnego, gdzie mogą zapoznać się z fauną i florą naszego rodzimego morza.

Oferta Obiektu PDF

Gwarek Międzywodzie

Gwarek” położony jest blisko plaży, w centrum malowniczego i kameralnego Międzywodzia. U nas oddychasz czystym powietrzem. Międzywodzie od północy otoczone jest Morzem Bałtyckim, od południa Zalewem Kamieńskim, a to wszystko wśród pięknych lasów iglastych.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekcieparkingplac zabawrowery
GWAREK MIĘDZYWODZIE – LOKALIZACJA
lokalizacja Międzywodzie adres: Zwycięstwa 4, 72-415 Międzywodzie
GWAREK MIĘDZYWODZIE – OPIS

Aktywna forma rehabilitacji połączona z nadmorskim wypoczynkiem są najlepsze dla naszego zdrowia. W Gwarku zapewniamy wszystko: czyste pokoje, smaczne jedzenie, zabiegi rehabilitacyjne, bogaty program animacyjny i wiele atrakcji w Ośrodku i najbliższej okolicy. Gwarek Międzywodzie pobyty turnusy rehabilitacyjne.

DOSTĘPNOŚĆ: 8 kwietnia – 7 października 2023

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby psychiczne, celiakia, cukrzyca, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, narządy ruchu, narządy słuchu, narządy wzroku, neurologia, onkologia, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, układ krwiotwórczy, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, inne

zakwaterowanie

Ośrodek „Gwarek” oferuje 45 nowoczesnych pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV, lodówkę, czajnik, sprzęt plażowy, komplet ręczników i WiFi. Do Państwa wyboru pozostawiamy pokoje z balkonem w budynku głównym lub pokoje z tarasami w budynku tarasowym.

Jako ośrodek rehabilitacyjny jesteśmy w pełni przystosowani do potrzeb osób niepełnosprawnych – dysponujemy między innymi pokojami i podjazdami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także pokojami dla osób z dysfunkcją narządu wzroku i słuchu.

wyżywienie / diety

Trzy posiłki dziennie (śniadania, obiady z deserem, kolacje). Nasza kuchnia od lat szczyci się pysznym domowym jedzeniem,
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Zabiegi oferowane przez Gwarek:

– okłady borowinowe
– krioterapia
– laseroterapia
– magnetoterapia
– elektroterapia – TENS, diadynamik, jonoforeza, prądy Kotza
– hydroterapia – jacuzzi
– sollux
– aquavibron
– kinezyterapia – ćwiczenia usprawniające, redcord, ćwiczenia na sprzętach
– talasoterapia
– inhalacje

animacje / czas wolny

Na terenie Gwarka jest wszystko co niezbędne do wypoczynku: cafe Gwarek, centrum zabiegowe oraz wiele atrakcji: kominek, taras rehabilitacyjny, bilard, piłkarzyki, sala cardio, kącik malucha, trampolina, huśtawka i wiele innych.
Gwarantujemy bogaty program animacyjny z wieczorkami tanecznymi, wspólnym grillowaniem, wycieczką autokarową i wieloma innymi atrakcjami. Proponujemy również spacery z kijkami Nordic Walking po plaży, który jest bezpieczną formą aktywności, połączonej ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.


Gwarek Międzywodzie pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 os.
– wyżywienie: 3 posiłki dziennie
– 20 zabiegów rehabilitacyjnych, badania lekarskie
– bogaty program animacyjny z wieczorkami tanecznymi

Ceny: 2690 zł – 4300 zł

wybieram

Gwarek Międzywodzie pobyty rehabilitacyjne