Harnaś Korbielów

Korbielów

Korbielów to beskidzka miejscowość turystyczna – położona tuż przy granicy ze Słowacją – u podnóża Pilska 1557 m n.p.m. Doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku, liczne szlaki turystyczne, kompleks wyciągów narciarskich z ponad 10 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności. W odległości nieco ponad 20 km znajduje się atrakcja Słowacji: Jezioro Orawskie – Oravska Priehrada.

Oferta Obiektu PDF

Harnaś Korbielów

Ośrodek Harnaś jest obiektem położonym w miejscowości Korbielów na wysokości 650 m n.p.m., w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, co nadaje temu miejscu wyjątkowy mikroklimat, sprzyjający wypoczynkowi i odprężeniu.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsauna w obiekciegrill w obiekcieboisko do piłki nożnejplac zabawblisko stok narciarski
HARNAŚ KORBIELÓW – LOKALIZACJA
Korbielówadres: Korbielów, ul. Leśna 1
HARNAŚ KORBIELÓW – OPIS

Ośrodek Harnaś to również obiekt sprzyjający rodzinom z dziećmi, polecamy pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw i górkę saneczkową.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, hemofilia, jąkanie, laryngologia, leczenie dietami eliminacyjnymi, metabolizm, mukopolisacharydoza, mukowiscydoza, mózgowe porażenie dziecięce, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po laryngektomii, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, rozwój psychoruchowy, schorzenia kręgosłupa, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

Do dyspozycji gości w naszym obiekcie pozostaje 120 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych, każdy z telewizorem i łazienką. Ponadto istnieje możliwość rezerwacji pokojów typu studio.

wyżywienie / diety

Restauracja hotelowa serwuje doskonałe własne posiłki z uwzględnieniem kuchni regionalnej. Wyżywienie stanowią 3 posiłki: śniadanie, obiad, kolacja.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, wątrobowa, wegetariańska, według wskazań lekarskich.

rehabilitacja

Organizator zapewnia profesjonalną kadrę, gabinet lekarski, zaplecze i bazę do ćwiczeń, w trakcie turnusów wykonywanych jest po 20 zabiegów na Uczestnika.

animacje / czas wolny

Obiekt ma rozległą zieloną przestrzeń, na której znajduje się plac zabaw. boisko, miejsce na ognisko, zadaszone miejsce na grill i parking

Dla Gości dostępna jest kawiarnia z telewizorem. Wypoczynek i regenerację zagwarantuje basen, sauna, jacuzzi i mini-siłownia.

W ośrodku także Park Gigantycznych Owadów


Harnaś Korbielów pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– 13 noclegów w komfortowo wyposażonych pokojach
– trzy posiłki dziennie (śniadanie obiad kolację)
– 20 zabiegów leczniczych, badanie lekarskie
– korzystanie z basenu i sali fitness, animacje.

Ceny: 2600 zł – 3600 zł

wybieram

– 7 noclegów w komfortowo wyposażonych pokojach
– trzy posiłki dziennie (śniadanie obiad kolację)
– 10 zabiegów leczniczych, badanie lekarskie
– korzystanie z basenu i sali fitness, animacje.

Ceny: 1150 zł – 1500 zł

wybieram

Harnaś Korbielów turnusy pobyty rehabilitacyjne wczasy zdrowotne i poCovidowe Harnaś Korbielów