Hotel Ustka

Ustka

Nadmorskie kąpielisko o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych i klimatycznych, położone u ujścia rzeki Słupi, 150 km na zachód od stolicy województwa – Gdańska i 18 km na północ od Słupska. Ustka od lat uważana jest za jedno z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku i nazywana „Perłą Bałtyku”. Pachnie tutaj wakacjami, słońcem i rozgrzaną plażą. Przepiękna starówka, promenada nadmorska i piaszczyste plaże przyciągają rokrocznie tysiące turystów. Poza sezonem to rehabilitacja i odnowa dla zapracowanych i przemęczonych.

Oferta Obiektu PDF

Hotel Ustka

Hotel USTKA to jeden z najpiękniej usytuowanych obiektów noclegowych nad Bałtykiem. Położony w ustronnym miejscu – zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży. Hotel otacza kojąca zmysły przyroda – rozciągający się wokół las sosnowy pozwala delektować się bliskością natury i czerpać przyjemność z ciszy i spokoju.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciePub w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekcieKort tenisowy w obiekciegrill w obiekcierowery
HOTEL USTKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Ustkaadres: Wczasowa 25
76-270 Ustka
HOTEL USTKA – OPIS

Nasz obiekt jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcieliby w znacznym stopniu poprawić stan swojego zdrowia. Jako ośrodek rehabilitacyjny nad morzem w Ustce proponujemy turnusy dla osób zmagających się ze schorzeniami zarówno natury fizycznej, jak i psychicznej. Wczasy u nas to możliwość na wypoczynek i poprawę stanu zdrowia!
Ośrodek wczasowy nad morzem otwarty jest przez cały rok, dzięki czemu można wybrać się zarówno na rozgrzaną plażę latem, jak i jesienne, wiosenne oraz zimowe spacery zdrowotne. Piękne morskie grzbiety fal zachwycają w prażącym słońcu i przy prószącym śniegu. Hotel Ustka pobyty turnusy rehabilitacyjne.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, endokrynologia, metabolizm, narządy ruchu, narządy słuchu, narządy wzroku, neurologia, padaczka, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, zaburzenia rozwojowe

zakwaterowanie

Posiadamy 145 miejsc noclegowych.
W hotelu znajdują się:
– pokoje dwuosobowe standard z łazienką i nowym wyposażeniem
– studio 2+2 to dwa pokoje dwuosobowe połączone wspólnym korytarzem i łazienką. Jeden pokój jest z balkonem, drugi bez.
– studio przejściowe to dwa pokoje przedzielone rozsuwanymi drzwiami + łazienka. W studio jeden pokój jest z balkonem, drugi bez.

wyżywienie / diety

Hotel posiada salę restauracyjną, w której serwowane są codzienne posiłki. Śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu (szwedzki stół). Obiady podawane są porcjami do stołu. Istnieje możliwość przygotowania małych porcji dla dzieci. Na specjalne zamówienie przygotowujemy posiłki dietetyczne.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska, oszczędzająca

rehabilitacja

Hotel Ustka oferuje następujące zabiegi lecznicze:
– kąpiele (solankowe, perełkowe, borowinowe)
– hydroterapię
– masaże
– inhalacje
– światłolecznictwo (Solux /Solaris, laser biostymulujący)
– elektrolecznictwo (galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy inferencyjne, ultradźwięki/jonoforeza, magnetostymulacja, magnetronik
– gimnastyka (grupowa, na sprzęcie, korekcyjna, UGUL)

animacje / czas wolny

Hotel Ustka posiada duży kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy, na który składają się kort tenisowy, boisko do koszykówki, sala gimnastyczno – rehabilitacyjna, miejsce na ognisko i grill. Ponadto w obiekcie znajdują się m.in.. wypożyczalnia rowerów, bilard, stół do ping-ponga, biblioteka hotelowa.

W czasie trwania turnusów rehabilitacyjnych oferujemy bogaty program zajęć kulturalno – oświatowych. Hotel Ustka turnusy rehabilitacyjne


HOTEL USTKA POBYTY REHABILITACYJNE

oferty rehabilitacyjne

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych
– 20 zabiegów rehabilitacyjnych
– całodobowa opieka pielęgniarska

Ceny: 1340 zł – 2500 zł

wybieram

Hotel Ustka pobyty turnusy rehabilitacyjne