Kamienny Potok Sopot

Sopot

Sopot to przepiękne miasto w północnej Polsce położone nad Zatoką Gdańską między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto. Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festiwal. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Na terenie miejscowości znajduje się 5 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego bogate w udokumentowane naturalne surowce lecznicze: 4,2% woda chlorkowo-sodowa tzw. solanka, jodkowa.

Sanatorium Kamienny Potok Sopot

Znajdujemy się w spokojnej, pełnej zieleni okolicy oddalonej ok. 2 km od centrum Sopotu i molo. Po pokonaniu 112 schodów dotrzemy na piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się nadmorski pas zieleni z deptakiem dla spacerowiczów i ścieżkami rowerowymi dla lubiących bardziej aktywny wypoczynek.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetsiłownia w obiekciesauna w obiekciezabiegi SPAparkinggrill w obiekcierowery
KAMIENNY POTOK SOPOT – LOKALIZACJA
lokalizacja Gdańskadres: Zamkowa Góra 25, 81-713 Sopot
KAMIENNY POTOK SOPOT – OPIS

Mimo umiejscowienia na obrzeżach miasta kuracjusze bez trudu dostaną się do każdego punktu Trójmiasta. W odległości 5 minut znajduje się przystanek autobusowy, a 4 minuty dalej ― stacja kolejki miejskiej (Sopot Kamienny Potok). W pobliżu znajdują się również sklepy sieci Lidl, Biedronka i Żabka.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroba psychiczna, cukrzyca, endokrynologia, laryngologia, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu, neurologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatologia, schorzenia kręgosłupa, skolioza, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, zespół Downa

zakwaterowanie

Do dyspozycji 166 miejsc w schludnie i funkcjonalnie wyposażonych pokojach 1, 2 i 3-osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami z prysznicem oraz z bezprzewodowym internetem.

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie – możliwość diety wg wskazań lekarza; dieta wege/wegan dopłata 20 zł/dziennie)

rehabilitacja

Oferujemy specjalistyczne zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne wykonywane przez wysokowykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Zabiegi wykonywane od poniedziałku do piątku w dni robocze.

animacje / czas wolny

W ramach pobytu oferujemy:
– wieczorek przy muzyce
– wieczorek Kaszubski
– spacer z przewodnikiem po Sopocie
– 1 kolacja w tygodniu w postaci grilla (w miesiącach maj – wrzesień)
– możliwość korzystania z sali integracyjnej (gry planszowe, szachy)
– biblioteczkę sanatoryjną

KAMIENNY POTOK SOPOT POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie
– zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 osobowych
– 20 zabiegów rehabilitacyjnych
– bogaty pakiet animacji

Cena: 3290 zł – 5100 zł

wybieram

– pełne wyżywienie
– zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 osobowych
– 10 zabiegów rehabilitacyjnych
– bogaty pakiet animacji

Cena: 1495 zł – 2320 zł

wybieram