Krystynka Ciechocinek

Ciechocinek

Największe polskie, nizinne uzdrowisko z idealnymi warunkami klimatycznymi spełniającymi wymogi stawiane uzdrowiskom. Piękne parki i estetyczne kwietniki podkreślają walory uzdrowiska, zachęcają do spacerów lub dłuższych wycieczek pieszych i rowerowych. Bogate źródła wód mineralnych (solanki). Tężnie – źródło leczniczego aerozolu. W leczeniu wykorzystuje się tu wody chlorkowo-sodow-bromkowo-jodkowe (kąpiele, celepitne, płukania) oraz borowiny. Idealna klimatoterapia i terenoterapia.

Oferta Obiektu PDF

Krystynka Ciechocinek

Obiekt położony jest w cichej dzielnicy uzdrowiska, w bliskiej odległości od Parku Sosnowego. W naszym Sanatorium w miłej i rodzinnej atmosferze spędzicie Państwo niezapomniane chwile.

Z myślą o Państwa wygodzie jako pierwsi w Ciechocinku wprowadziliśmy bezpłatne, regularne przejażdżki po Ciechocinku. Wykorzystujemy ekologiczny, cichobieżny tramwaj podwożąc naszych gości w najciekawsze miejsca Ciechocinka.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieSala konferencyjna w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekciegrill w obiekcieroweryparkingplac zabaw
KRYSTYNKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Ciechocinek adres: Polna 16, 87-720 Ciechocinek
KRYSTYNKA – OPIS

Atrakcją naszego sanatorium jest przepiękny ogród, który zapewne urzeknie Państwa swoim urokiem. W parku, wśród mnóstwa zieleni, znajduje się tężnia solankowa, dzięki której w sezonie wiosenno-letnim można bez ograniczeń korzystać z dobroczynnych inhalacji. W tym miejscu możecie Państwo zadbać o swoją kondycję fizyczną na minisiłowni zewnętrznej, jak również odpocząć na ławeczkach przy oczku wodnym. Nasz obiekt posiada przepiękny taras, gdzie w okresie lata można korzystać z kąpieli słonecznych i spokojnego wypoczynku. Dla aktywnych polecamy: tenis stołowy – ping-pong, bilard, Nordic Walking, rowery.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, narządy ruchu, po mastektomii, układ krążenia

zakwaterowanie

Wszystkie pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkon. Dla uprzyjemnienia pobytu pokoje wyposażone są w telewizor (TV kablowa), Wi-Fi, radio, telefon, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, suszarkę do włosów, szlafroki, ręczniki, leżaki. Posiadamy łóżeczka dla małych dzieci oraz krzesełka do karmienia.
Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

wyżywienie / diety

Nasza kuchnia zapewnia odpowiednie i smaczne wyżywienie z możliwością wyboru diety.

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Zapewniamy wysoki standard wykonywanych zabiegów. W naszym obiekcie wykorzystujemy dostępne metody lecznictwa uzdrowiskowego (leczenie, rehabilitację, prewencję i wychowanie zdrowotne). Równocześnie stosujemy kilka metod leczniczych, co pozwala na zwiększenie efektywności leczenia, przy czym niektóre skojarzenia metod są szczególnie korzystne, gdyż wzajemnie się uzupełniają. Do takich połączeń należy stosowanie zabiegów światłoleczniczych, ciepłoleczniczych czy krioterapeutycznych z następującą po nich kinezyterapią.

Wszystkie wykonywane zabiegi zleca lekarz specjalista Balneologii i Medycyny Fizykalnej. Przez całą dobę jesteście Państwo pod opieką pielęgniarki.

animacje / czas wolny

W każdym turnusie są organizowane wieczorki taneczne, biesiady i pieczenie kiełbasek. Zwiedzimy z Państwem Ciechocinek zaznajamiając z jego ciekawą historią. Polecamy letnie wyprawy nad Wisłę i rejs stateczkiem. Z nami można zwiedzić Toruń – gród Kopernika oraz pobliskie regionalne atrakcje.. Atrakcją naszego sanatorium jest przepiękny ogród, który zapewne urzeknie Państwa swoim urokiem. W parku wśród mnóstwa zieleni znajduje się tężnia solankowa, dzięki której panuje specyficzny mikroklimat. W tym miejscu możecie Państwo zadbać o swoją kondycję fizyczną na mini siłowni zewnętrznej, jak również odpocząć na ławeczkach przy oczku wodnym. Do dyspozycji naszych Gości jest także stół bilardowy i do gry w ping ponga oraz rowery wycieczkowe.


KRYSTYNKA CIECHOCINEK POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 3 zabiegi dziennie
– konsultacje lekarskie, opieka medyczna
– ciekawy program kulturalno – oświatowy

Ceny: 3086 zł – 4628 zł

wybieram

– zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie
– 3 zabiegi dziennie
– konsultacje lekarskie, opieka medyczna
– konsultacje z psychologiem i dietetykiem

Ceny: 1624 zł – 7220 zł

wybieram

oferty rehabilitacyjne