Mazurskie Centrum Rehabilitacji Dębowa Góra

Dębowa Góra

Miejscowość położona pośród jezior i lasów w południowej części Mazur Zachodnich, w odległości 8 km od Olsztynka. Lokalizacja sprawia, iż jest wymarzonym miejscem aktywnego wypoczynku. Prawdziwy raj dla kajakarzy, wędkarzy, grzybiarzy, pieszych wędrówek, przejażdżek rowerem. Będąc tu koniecznie odwiedzić należy pobliskie atrakcje: Kanał Elbląski i Pole Bitwy pod Grunwaldem.

Oferta Obiektu PDF

Mazurskie Centrum Rehabilitacji Dębowa Góra

Mazurskie Centrum Rehabilitacji – Dębowa Góra położone jest na obszarze chronionym jeziora Mielno. Otaczają nas mazurskie lasy. Znajdujemy się bardzo blisko historycznego Pola bitwy pod Grunwaldem oraz wielu innych atrakcji turystycznych Mazur i Warmii. Nasze wnętrza zostały stworzone przez najlepszych projektantów. Ośrodek nie posiada barier architektonicznych i jest wyposażony w windę. Pobyt u nas to gwarancja dobrze spędzonego czasu i wysokiej jakości zabiegów.

restauracja w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekciewinda w obiekcierowerySala konferencyjna w obiekciegrill w obiekcieparking
MCR DĘBOWA GÓRA- LOKALIZACJA
Dębowa Góra lokalizacjaadres: Dębowa Góra 1a 11-015 Dębowa Góra
MCR DĘBOWA GÓRA – OPIS

Samopoczucie naszych gości jest dla nas bardzo ważne. W ośrodku panuje klimat hotelu, a wnętrza są przytulnie zaaranżowane. Nasi pacjenci mogą przebywać u nas z osobami towarzyszącymi. Zatrudniamy najwyższej klasy profesjonalistów. Nasz zespół cechuje się wysoką empatią podczas świadczenia usług chorym i dba o utrzymanie rodzinnej atmosfery w ośrodku.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, depresja, narządy ruchu (poruszających się na wózkach i z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), neurologia, otyłość, po mastektomii, reumatologia, schorzenia zwyrodnieniowe, układ krążenia, układ oddechowy, układ pokarmowy, wady postawy

zakwaterowanie

Oddajemy do dyspozycji naszych Gości 20 standardowych pokoi dwuosobowych z łazienkami oraz 4 pokoje LUX o podwyższonym standardzie. Dwa z nich są ponadto posiadają wc i prysznice przystosowane pod kątem Gości o ograniczonej sprawności ruchowej. Ośrodek wyposażony jest w windę i nie posiada barier architektonicznych. W pokojach wygodne, regulowane elektrycznie łóżka z materacami przeciwodleżynowymi. Pokoje są wyposażone w szafki przyłóżkowe, półki, szafę na ubrania oraz biurko z minibarem zaopatrzonym w zestaw powitalny. Każdy z pokoi posiada telewizor oraz sieć Wi-Fi. Nasze pokoje są klimatyzowane oraz posiadają ogrzewanie podłogowe.

wyżywienie / diety

Nasi kuracjusze mogą liczyć na 5 posiłków dziennie. Każdego dnia serwujemy 3 posiłki główne oraz 2 dodatkowe, z możliwością wyboru. Wszystkie posiłki, które przygotowujemy bazują na ekologicznej i lokalnej żywności, która pochodzi z jednego z najbardziej czystych reigonów Polski czyli Mazur.

Wszystkie posiłki serwowane w Mazurskim Centrum Rehabilitacji – Dębowa Góra spełniają surowe normy dietetyczne. Jedzenie przygotowywane w naszej kuchni jest idealnym uzupełnieniem realizowanych w Ośrodku zabiegów i ćwiczeń terapeutycznych.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wegetariańska

rehabilitacja

Naszym pacjentom oferujemy szeroką gamę zabiegów, przeprowadzanych przez najwyższej klasy specjalistów. Każdy z zabiegów jest indywidualnie dostosowany do stanu zdrowia i samopoczucia chorego.

Realizowane przez nas zabiegi fizykoterapeutyczne mają na celu poprawę funkcjonowania organizmu, niwelowanie skutków i następstw chorób, działanie przeciwbólowe, poprawę ukrwienia, rozluźnienie ciała, poprawę jakości snu, zmniejszenie obrzęków, zmniejszenie blizn pooperacyjnych, stabilizację parametrów zdrowotnych. Do zabiegów fizykoterapeutycznych realizowanych w naszym Ośrodku możemy zaliczyć: laseroterapię, elektroterapię, sonoterapię, hydroterapię, krioterapię, pressoterapię oraz światłolecznictwo. Kuracjusze mogą korzystać z wanny z hydromasażem, foteli masujących czy masaży.

animacje / czas wolny

Organizujemy dla naszych kuracjuszy wycieczki krajoznawcze, wyprawy wędkarskie i kajakowe, rejsy żaglowe, wieczorki taneczne, ogniska, spacery lub wycieczki rowerowe, seanse filmowe-projektor, turnieje gier planszowych – cały sezon min. 15 osób na pobycie w ośrodku

  • w sezonie wiosna-lato organizujemy (odpłatnie): kajaki, wypady wędkarskie, żagle jednodniowe, ogniska przy muzyce, wycieczki fakultatywne (min. 15 osób zainteresowanych)
  • w sezonie jesienno-zimowym (odpłatnie): grzybobranie, ogniska przy muzyce, kuligi, termy, wycieczki fakultatywne (min. 15 osób zainteresowanych)

Na terenie ośrodka altana grillowa, taras, miejsce na ognisko, ogród z alejkami, fit park. Nieodpłatnie udostępniamy rowery, kijki nording walking.

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: przez cały rok.

MCR Dębowa Góra pobyty rehabilitacyjne

– 6 lub 14 noclegów w komfortowych pokojach
– 3 posiłki dziennie
– 2 zabiegi lecznicze dziennie
– bogaty program animacji

Ceny: 1440 zł – 2730 zł

wybieram

– 6 lub 14 noclegów w komfortowych pokojach
– 3 posiłki dziennie
– 3 zabiegi lecznicze dziennie
– bogaty program animacji

Ceny: 1380 zł – 3010 zł

wybieram

Mazurskie Centrum Rehabilitacji Dębowa Góra pobyty turnusy rehabilitacyjne