Mir-Jan Lądek Zdrój

Lądek Zdrój

Najstarsze polskie uzdrowisko położone w Kotlinie Kłodzkiej na wysokości ok. 440-500 m. n.p.m., otoczone przez Góry Złote oraz Śnieżnik. Taka lokalizacja wpływa na panujący tu mikroklimat, niezwykle korzystny dla zdrowia. Największym jednak skarbem uzdrowiska są zmineralizowane, termalne wody radoczynne. Najbardziej reprezentacyjną budowlą jest neobarokowy zakład przyrodoleczniczy Zdrój Wojciech z okrągłym basenem z wodą termalną. W parku zdrojowym warto też odwiedzić Pijalnię Wód Mineralnych, kaplicę zdrojową, liczne kawiarnie, fontannę lub basen rekreacyjny.

Oferta Obiektu PDF

Mir-Jan Lądek Zdrój

Malowniczo położony w miejscowości Lądek-Zdrój Hotel Mir-Jan oferuje Państwu kompleksowe usługi, w tym noclegi, zabiegi pielęgnacyjne i rehabilitacyjne oraz doskonałe wyżywienie. W odległości zaledwie krótkiego spaceru od obiektu znajdują się liczne szlaki wycieczkowe, a kilka sąsiednich wsi i miasteczek zaprasza do swoich Pijalni Wód Mineralnych. Czego chcieć więcej?

basen w obiekcierestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsauna w obiekciesiłownia w obiekciegrill w obiekciewinda w obiekcie
MIR-JAN LOKALIZACJA
lokalizacja Lądek Zdrójadres: Kościuszki 78, 57-540 Lądek-Zdrój
MIR-JAN LĄDEK ZDRÓJ – OPIS

Hotel Mir-Jan jest położony na skraju części zdrojowej Lądka-Zdroju, nad brzegiem rzeki Biała Lądecka. Otaczają go leśne górskie trasy spacerowe, piękne drzewostany i skałki widokowe. Przyroda jest tutaj na wyciągnięcie ręki, a piękne widoki zewsząd otaczają odwiedzających to miejsce gości.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, choroby psychiczne, cukrzyca, metabolizm, narządy ruchu (w tym na wózkach inwalidzkich), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, neurologia, po mastektomii, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego

zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 26 pokoi hotelowych typu Premium oraz 39 pokoi typu Standard. Hotel jednorazowo może gościć 121 osób, z opcją zwiększenia tej liczby do 160 osób przy użyciu dostawek. Zapraszamy również do skorzystania z oferty naszej Willi, położonej zaledwie 50 metrów od głównego budynku hotelu. Proponujemy noclegi w 10 pokojach dla 22 osób. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV, bezpłatne WiFi oraz parking.

wyżywienie / diety

O przyjemności dla podniebienia zatroszczy się hotelowa restauracja, słynąca z doskonałego pstrąga i własnych wypieków. Dodatkowo w sezonie letnim zapraszamy do spożywania posiłków na przestronnym tarasie z widokiem na rzekę i las.

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

rehabilitacja

Specjalizujemy się w laseroterapii, terapii tlenem, terapii Salus, terapii manualnej, elektroterapii BTL, terapii URO. Od wielu lat łączymy rehabilitację z nowoczesnymi programami pielęgnacji sylwetki i urody. Jako jeden z nielicznych ośrodków rehabilitacyjnych prowadzimy centrum dietetyki i psychodietetyki, pomagając w leczeniu zaburzeń odżywiania. Na naszych gości czeka także profesjonalna poradnia psychologiczno-psychoterapeutyczna. Wierzymy, że pełna rehabilitacja to nie tylko troska o ciało, ale również dbanie o duszę i psychikę człowieka.

Na miejscu dysponujemy nowoczesnym sprzętem – komora hiperbaryczna, lasery, stymulator elektromagnetyczny – który umożliwia przeprowadzenie skutecznych zabiegów z zakresu rehabilitacji kręgosłupa i całego organizmu człowieka.

animacje / czas wolny

Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi basen z wodami solankowymi, jacuzzi, saunę i siłownię. Goście mogą także korzystać ze sprzętu do grillowania. Na miejscu można wypożyczyć rower i zarezerwować konną przejażdżkę. Przygotowano tu również plac zabaw dla dzieci oraz pokój gier ze stołem bilardowym.

Mir-Jan Lądek Zdrój turnusy rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– 13 noclegów w pokoju standard
– 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje)
– 20 zabiegów / basen z wodą solankową
– pakiet animacji

Cena: 3620 zł

wybieram

– 6 noclegów
– 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje)
– 10 zabiegów / basen z wodą solankową
– kąpiel perełkowa, sauna infrared

Cena od: 1800 zł

wybieram