Plon Polańczyk

Polańczyk

Polańczyk urokliwa wieś wczasowo-uzdrowiskowa w Polsce położona w województwie podkarpackim. Miejsce to status uzdrowiska posiada od 1999 roku i kusi atrakcyjnością do dziś. Swoich kuracjuszy i turystów raczy wodami wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowo-bromkowymi i jodkowymi. Polańczyk ma także bogatą bazę leczniczą. Leczy się tutaj m.in. choroby układu oddechowego i moczowego oraz choroby kobiece. Bogata baza noclegowa i przystanie żeglarskie sprawiają, że jest to też idealne miejsce dla amatorów spotów wodnych.

Oferta Obiektu PDF

Plon Polańczyk

Ośrodek Sanatoryjny „PLON” w Polańczyku wybudowany jest opodal starej XVI-wiecznej osady przy małej Obwodnicy Bieszczadzkiej na pięknie położonym półwyspie Jeziora Solińskiego. Działalność sanatoryjną prowadzi w roku bieżącym oraz latach następnych. Kuracjusze objęciu są całodobową opieką lekarsko-pielęgniarską. W ośrodku wykonywanych jest 40 zabiegów. Wszystkie zabiegi wykonywane są na terenie naszego Ośrodka co ma istotny wpływ na końcowe efekty rehabilitacji.

restauracja w obiekcietelewizja i internetSprzęt wodnywinda w obiekciesiłownia w obiekciezabiegi SPAparkingblisko stok narciarskigrill w obiekcieKort tenisowy w obiekcie
PLON POLAŃCZYK – LOKALIZACJA
lokalizacja Polańczyk adres: Zdrojowa 32, 38-610 Polańczyk
PLON POLAŃCZYK – OPIS

Na terenie Ośrodka znajdują się stołówka sanatoryjna, pijalnia wody leczniczej, baza zabiegowa, kawiarnia, biblioteka, kawiarenka internetowa, plac zabaw dla dzieci, korty tenisowe (odległość 200m), wiata na ognisko, taras widokowy.

DOSTĘPNOŚĆ: 15 STYCZNIA – 18 GRUDNIA

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

cukrzyca, narządy ruchu, neurologia, otyłość, reumatologia, układ krążenia, układ oddechowy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego,

zakwaterowanie

Sanatorium „PLON” dysponuje 195 miejscami w pokojach  1,2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz typu studio ( 4- osobowych ).

wyżywienie / diety

śniadanie, obiad, kolacja

Diety: dopasowane do schorzeń

rehabilitacja

W ośrodku wykonywanych jest 40 zabiegów. Wszystkie zabiegi wykonywane są na terenie naszego Ośrodka co ma istotny wpływ na końcowe efekty rehabilitacji.

hydroterapia – masaż wirowy kończyn, balneoterapia – kąpiele siarczkowe, borowinowe i perełkowe, borowina w plastrach, masaż – klasyczny, limfatyczny, wibracyjny, ultradźwięki, światłolecznictwo – lampa kwarcowa, Sollux, termoterapia – termożele i kriożele, krioterapia
laseroterapia, elektroterapia – Terapuls,, prądy, Kotza, Traberta, galwanizacja, gimnastyka – indywidualna i zbiorowa, inhalacje i grota solna.

animacje / czas wolny

Kuracjusze i wczasowicze mają możliwość uczestniczenia w wycieczkach organizowanych przez profesjonalne biuro turystyczne mające swą siedzibę w Ośrodku. Dzięki niemu wypoczywający poznają uroki Bieszczadów. Co warto zobaczyć, z czego skorzystać, atrakcje: jaskinia solna, wycieczka autokarowa na Obwodnicę Bieszczadzką, Zapory Wodne Solina-Myszkowce, Komańcza, Dukla, Łańcut, Lwów, Słowacja, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Muzeum Przyrodnicze w Ustrzykach Dolnych, Góra Sobień – ruiny zamku Kmitów, synagoga i kirkut, spływ flisacki doliną Sanu, lot samolotem nad Bieszczadami, kurs na motolotni i szybowcach, można uprawiać żeglarstwo, wędkarstwo, myślistwo, narciarstwo, tor dla jeppów, jazda konna. Dla lubiących spacery i czynny wypoczynek zostały przygotowane 4 trasy spacerowe i 5 tras rowerowych.


Plon Polańczyk pobyty rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych
– 30 zabiegów rehabilitacyjnych
– całodobowa opieka pielęgniarska

Ceny: 1680 zł – 2100 zł

wybieram

Plon Polańczyk turnusy rehabilitacyjne