Willa Luboń Wielki Rabka-Zdrój

Rabka Zdrój

Od wielu lat miasto znane jest jako uzdrowisko. Walory klimatyczne oraz wody lecznicze  sprzyjają leczeniu schorzeń układu oddechowego i krążenia, głównie u dzieci. Atrakcyjne położenie sprzyja wycieczkom górskim- przez miasto przebiegają szlaki turystyczne. Jedną z największych atrakcji dla najmłodszych jest Rabkoland- park rozrywki. Zimą miasto zmienia krajobraz na pokryty bajkowym puchem i przemienia w kurort narciarski.

Oferta Obiektu PDF

Willa Luboń Wielki Rabka-Zdrój

Willa „Luboń Wielki” to mały, kameralny ośrodek profilaktyki zdrowotnej. Znajduje się on u podnóża Beskidu Wyspowego, na obrzeżach uzdrowiska Rabka Zdrój. Zapraszamy na wypoczynek połączony z rewitalizacją w formie turnusów rehabilitacyjnych oraz wczasów zdrowotnych. Będzie nam miło gościć Państwa w naszych progach.

basen w obiekcietelewizja i internetrestauracja w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekciesauna w obiekcieparkinggrill w obiekcieplac zabawblisko stok narciarski
WILLA LUBOŃ RABKA-ZDRÓJ – LOKALIZACJA
lokalizacja Rabka-Zdrójadres: Zaryte 76A , 34-700 Rabka-Zdrój
WILLA LUBOŃ RABKA-ZDRÓJ – OPIS

Nasz ośrodek znajduje się na południowym stoku góry Luboń Wielki (1022 m n.p.m.), na którą prowadzą trzy kwalifikowane szlaki turystyczne. Beskid Wyspowy to urocze pasmo górskie, chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na malownicze widoki i niezbyt forsowne podejścia. Ośrodek „Willa Luboń Wielki” znajduje się niedaleko granicy rzeki Raby jako działu wodnego, który w naturalny sposób odgranicza pasmo Beskidu Wyspowego od Gorców. Tak więc jest u nas gdzie pochodzić. Jeśli ktoś nie może ze względu na stan zdrowia wędrować po górach, polecamy park zdrojowy – jeden z najpiękniejszych w Małopolsce. Jest duży, pięknie utrzymany, znakomicie wyposażony, obfitujący w kwitnące krzewy, kwiaty i drzewa. Dzieci znajdą tutaj wiele atrakcji – skate park, dwa place zabaw, dwa parki linowe, wypożyczalnię gokartów elektrycznych i na pedały. Atrakcje dla dorosłych to – muszla koncertowa, zadbane alejki spacerowe, tężnia solankowa, pijalnia wód, siłownia zewnętrzna. O nudzie nie ma mowy.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, choroba psychiczna, choroby wątroby, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, skolioza, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady postawy, zaburzenia rozwojowe, zaburzenia rozwoju psycho-ruchowego, zespół Downa

zakwaterowanie

Oferujemy 48 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, internetem bezprzewodowym WI-FI, czajnikiem, TV oraz balkonem z pięknym widokiem na okolicę. 

Dla rodzin z dziećmi oferujemy wygodne apartamenty 2 i 3pokojowe

wyżywienie / diety

Oferujemy całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie)

Diety: cukrzycowa, niskotłuszczowa, wegetariańska, owocowo-warzywna

rehabilitacja

Oferowane zabiegi: laser, krioterapia miejscowa, lampa Bioptron, lampa Solux, prądy interferencyjne, Kotz’a, Traberta, TENS, magnetoterapia, ultradźwięki, kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych, Aquavibron, masaż klasyczny i mechaniczny w fotelu, kinezyterapia, fala uderzeniowa, inhalacje lekowe i solankowe

animacje / czas wolny

W trakcie turnusu prowadzony jest dla osób chętnych trening aerobiku i gimnastyka ogólnorozwojowa. Atrakcją naszego ośrodka są wykłady prozdrowotne i antystresowe oraz treningi relaksacyjne. To unikat w skali całego kraju. Dla osób zainteresowanych przeprowadzamy też kurację antynikotynową.
Sala telewizyjna jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny dzięki któremu możemy wyświetlać filmy na dużym ekranie z efektami kina domowego. Mamy wypożyczalnię interesujących książek i gier planszowych. Dysponujemy profesjonalnym bilardem, grą w piłkarzyki i stołem do ping-ponga. Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony.
Niezależnie od pogody, nie ma nudy w naszym ośrodku. Czy gdziekolwiek znajdziesz tak atrakcyjną ofertę i to za tak niewygórowaną cenę? Zawsze znajdziecie Państwo dla siebie coś interesującego. Wyjeżdżając z naszego ośrodka będziecie Państwo długo wspominali niezapomniane wrażenia z turnusu rehabilitacyjnego. Zapraszamy!

Atrakcje dostępne dla naszych gości:

 • wypożyczalnia kijków do Nordic Walking
 • plac zabaw dla dzieci
 • profesjonalna 8-metrowa ścianka wspinaczkowa
 • boisko do piłki nożnej i innych gier zespołowych
 • basen (zadaszony, z ciepłą wodą)
 • krąg ogniskowy i grill
 • sala fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt rekreacyjny: atlas, rowerek, orbitrek, bieżnię i steppery
 • piłkarzyki
 • bilard
 • siłownia zewnętrzna
 • trampolina

Willa Luboń Rabka-Zdrój pobyty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach
– 3 posiłki dziennie
– 20 zabiegów, zewnętrzny basen
– bogaty program kulturalno – oświatowy

Ceny: 2400 zł – 2650 zł

wybieram