Zefir Krynica Morska

Krynica Morska

Nadmorski kurort położony na Mierzei Wiślanej, otoczony od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięty wiecznie zielonym, sosnowo – bukowym lasem.Największe atrakcje to szeroka plaża, port na Zalewie Wiślanym i licząca 27m wysokości latarnia morska udostępniona zwiedzającym. Najwyższym wzniesieniem wydmowym jest liczący 48,5 m nad poziomem morza Wielbłądzi Garb, z którego rozciąga się wspaniała i niezwykle malownicza panorama terenu. Czyste, obfitujące w jod powietrze Krynicy Morskiej i odkryte w latach 70-tych bogate w jod źródła solankowe przyciągają do miasta kuracjuszy w każdym wieku.

Oferta Obiektu PDF

Zefir Krynica Morska

Sanatorium Zefir położone jest w odległości 300 m od morza w malowniczej scenerii wąskiego pasa lądu, porośniętego mieszanym lasem między otaczającymi go wodami Morza Bałtyckiego -z jednej strony, Zalewu Wiślanego – z drugiej. W sanatorium każdy znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, spotkania z bogactwem natury , bądź rozrywki i zabawy w gronie przyjaciół.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekciegrill w obiekciewinda w obiekcieprzyjazny niepełnosprawnymparking
ZEFIR KRYNICA MORSKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Krynica Morskaadres: Żołnierzy 2, 82-120 Krynica Morska
ZEFIR KRYNICA MORSKA – OPIS

Dokładamy wszelkich starań , aby pobyty w sanatoriach spełniały oczekiwania klientów a serdeczna atmosfera oraz miła obsługa pozostała na długo w Ich pamięci.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, choroby wątroby, choroba wydzielania wewnętrznego, cukrzyca, depresja, dermatologia, endokrynologia, fenyloketonuria, hemofilia, laryngologia, leczenie dietami eliminacyjnymi, metabolizm, mukopolisacharydoza, mukowiscydoza, mózgowe porażenie dziecięce, nerwice, narządy ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach), neurologia, onkologia, padaczka, przemiana materii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, schorzenia złego wchłaniania, stwardnienie rozsiane, układ immunologiczny, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, skolioza, układ oddechowy, wady genetyczne, wady postawy, zaburzenia psychoruchowe, zapalenie trzustki, zespół Downa

zakwaterowanie

Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach dwu oraz trzy osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz wyposażonych w lodówkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy i balkon.
Dla gości przygotowaliśmy 55 komfortowych pokoi Deluxe oraz 3 apartamenty z obszernym balkonem w nowej części obiektu.
Pokoje zlokalizowane są na pięciu kondygnacjach obiektu. Beżowa kolorystyka pokoi została wzbogacona turkusem , musztardowym i ceglanym tworząc tym samym ciepły , harmonijny i odprężający klimat.
Z większości naszych pokoi można podziwiać niesamowite widoki – od zachodu na Zalew Wiślany oraz Latarnie Morską , od południa na Zalew Wiślany, od północy na morze.

Sanatorium przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych , posiada windy i podjazdy.

wyżywienie / diety

Staramy się, aby nasza kuchnia była doskonałą kuchnią polską. Posiłki, które przygotowujemy są dokładnie zbilansowane przez naszych dietetyków. Wyżywienie : 3 x dziennie – obiady serwowane , śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego.

Diety: wegetariańska, lekkostrawna, bezglutenowa – obowiązuję dodatkowa opłata – 50 zł.

rehabilitacja

W naszym Sanatorium znajdziecie Państwo nowoczesną i najlepiej wyposażoną bazę rehabilitacyjną na Mierzei Wiślanej. Zaopiekuje się Państwem wysokokwalifikowany zespół kadry rehabilitacyjnej. Zapewniamy opiekę medyczną, (lekarza, pielęgniarkę całodobowo). Wykonujemy również badania : EKG z wydrukiem,Echo serca, próby wysiłkowe kardiologiczne, USG Dopplera, treningi interwałowe, spirometrię, poziom cukru. Oferujemy możliwość konsultacji z lekarzem kardiologiem, ortopedą, pulmonologiem, internistą.

animacje / czas wolny

W naszym Ośrodku czekają na Was liczne imprezy i atrakcje: wieczorki taneczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, piesze wycieczki z przewodnikiem.

Popołudniami zapraszamy do kawiarni na pyszną kawę, a wieczorami na mile spędzony czas w towarzystwie wyśmienitej muzyki oraz pozostałych gości.

Zapraszamy wszystkich do ćwiczeń siłowych w naszym FIT PARKU. Siłownia plenerowa pozwala osobom w każdym wieku wrócić do zdrowego i aktywnego stylu życia.

DOSTĘPNOŚĆ OFERT: przez cały rok


ZEFIR KRYNICA MORSKA POBYTY REHABILITACYJNE

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– 3 wejścia na basen, wieczorki taneczne, ogniska

Ceny: 2690 zł – 4390 zł

wybieram

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach
– wyżywienie 3 x dziennie
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– wieczorek taneczny

Ceny: 1670 zł – 2520 zł

wybieram

ZEFIR KRYNICA MORSKA POBYTY ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNE

– zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie
– Wigilia, Bal Sylwestrowy
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– 3 wejścia na basen, świąteczne atrakcje

Cena: 3590 zł – 4190 zł

wybieram

– zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie
– Wigilia, świąteczne atrakcje
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– wieczorek taneczny

Cena: 2400 zł

wybieram

– zakwaterowanie, wyżywienie 3 x dziennie
– Bal Sylwestrowy
– 3 zabiegi dziennie w dni robocze
– świąteczne atrakcje

Cena: 2400 zł

wybieram