Złoty Łan Lądek Zdrój

Lądek Zdrój

Najstarsze polskie uzdrowisko położone w Kotlinie Kłodzkiej na wysokości ok. 440-500 m. n.p.m., otoczone przez Góry Złote oraz Śnieżnik. Taka lokalizacja wpływa na panujący tu mikroklimat, niezwykle korzystny dla zdrowia. Największym jednak skarbem uzdrowiska są zmineralizowane, termalne wody radoczynne. Najbardziej reprezentacyjną budowlą jest neobarokowy zakład przyrodoleczniczy Zdrój Wojciech z okrągłym basenem z wodą termalną. W parku zdrojowym warto też odwiedzić Pijalnię Wód Mineralnych, kaplicę zdrojową, liczne kawiarnie, fontannę lub basen rekreacyjny.

Oferta Obiektu PDF

Złoty Łan Lądek Zdrój

Nasze Centrum Konferencyjno-Rehabilitacyjne „Złoty Łan”, to przede wszystkim ośrodek rehabilitacji oferujący szeroką gamę zabiegów usprawniająco-rehabilitacyjnych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do ludzi szukających wytchnienia w górskim zdrowotnym mikroklimacie. Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne od marca do grudnia! CKR „Złoty Łan” stanowi część bazy zabiegowej lądeckiego uzdrowiska – renomowanego uzdrowiska w Polsce.

restauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcieSala konferencyjna w obiekcietelewizja i internetsiłownia w obiekciegrill w obiekcieplac zabawroweryzabiegi SPAparking
ZŁOTY ŁAN – LOKALIZACJA
lokalizacja Lądek Zdrójadres: Żwirki i Wigury 14, 57-540 Lądek-Zdrój
ZŁOTY ŁAN – OPIS

Ośrodek malowniczo wznosi się nad Lądkiem-Zdrojem na zboczach Trojaka. Jest położony w części zdrojowej miasta, jedyne 300 m od centrum Zdroju i 150 m od Stacji Narciarskiej Lądek-Zdrój. „Złoty Łan” funkcjonuje także jako ośrodek wypoczynkowy dla rodzin oraz baza wypadowa dla grup zorganizowanych, zainteresowanych aktywnymi formami spędzania czasu. Zwłaszcza zimą zapraszamy do nas grupy dzieci i młodzieży z opiekunami na zimowy odpoczynek – białe szkoły, zimowiska, tematyczne kolonie zimowe. Pobliski wyciąg narciarski zapewnia szereg atrakcji, a nasi goście otrzymują w tym czasie specjalne rabaty na korzystanie z lądeckiej Stacji Narciarskiej. Jest znakomicie przygotowana do nauki jazdy na nartach. Zapewnia doskonałe możliwości treningu dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Złoty Łan Lądek Zdrój turnusy rehabilitacyjne

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

choroby psychiczne, cukrzyca, narządy ruchu, narządy słuchu, narządy wzroku, neurologia, padaczka, schorzenia metaboliczne, układ krążenia, układ oddechowy, upośledzenie umysłowe.

zakwaterowanie

Dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje:
– 2 osobowe z łazienkami
– 3 osobowe z łazienkami
– 4 osobowe typu studio z pełnym węzłem sanitarnym.
Wszystkie nasze pokoje mają balkony. Wyposażone są w łóżka pojedyncze, szafki nocne oraz lampki i dużą szafę. Roztacza się z nich przepiękny widok na całą dolinę lądecką z urokliwym miasteczkiem pośrodku. Lądek-Zdrój to jedno z najciekawiej usytuowanych górskich miast.
Z wielu naszych pokoi będą Państwo mogli podziwiać magiczną o każdej porze roku Przełęcz Lądecką oraz bazaltowe słupy na pobliskim Ułężu. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor oraz radioodbiornik. Na terenie ośrodka dla gości bezpłatny internet Wi-Fi. W obiekcie jest dostępna winda.
W całym Ośrodek mamy 100-110 miejsc noclegowych.

wyżywienie / diety

Codzienne wyżywienie stanowią 3 zdrowe i obfite posiłki z możliwością korzystania z diet. Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Zapraszamy także do naszej restauracji rybnej “Pod Wyciągiem Narciarskim”.
Diety: cukrzycowa, lekkostrawna, bezglutenowa (za dopłatą)

rehabilitacja

Oferujemy kompleksową rehabilitację: zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże oraz usprawnianie ruchowe.
Na miejscu dysponujemy specjalistycznym sprzętem zabiegowym, a także zapewniamy odwiedzającym nas kuracjuszom wykwalifikowaną kadrę pielęgniarsko-rehabilitacyjną. Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne usprawniająco-rekreacyjne.
W Ośrodku wykonujemy hydromasaże, masaże wibracyjne aquavibron, kąpiele perełkowe, solankowe i borowinowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także zabiegi laserowe i ultradźwiękowe. Można u nas skorzystać również z dobroczynnego działania usprawniającej gimnastyki, lub dodatkowo płatny masaż klasyczny.

animacje / czas wolny

Realizujemy bogaty program kulturalno-oświatowy indywidualnie dobrany do każdej przebywającej u nas grupy. Proponujemy przeróżne aktywności zarówno turystyczne, jak i rekreacyjno-integracyjne na miejscu w ośrodku: ciekawy program wycieczek po okolicy, zajęcia integracyjne, wieczorki taneczne, ogniska oraz wspólne wyjścia, gry i zabawy.


Złoty Łan Lądek Zdrój turnusy rehabilitacyjne

oferty rehabilitacyjne

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 os.
– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– 20 zabiegów rehabilitacyjny, badania lekarskie
– program kulturalno-oświatowy, wycieczka autokarowa

Ceny: 1630 zł – 2249 zł

wybieram

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 os.
– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zabiegi rehabilitacyjne, opieka medyczna
– program kulturalno-oświatowy

Ceny: 1000 zł – 1140 zł

wybieram

Złoty Łan Lądek Zdrój