Lech Resort Spa Łeba

Łeba

Nadmorski kurort położony w ujściu rzeki Łeby, pomiędzy jeziorami Łebsko i Sarbsko. W mieście warto odwiedzić port, z którego można wypłynąć na wycieczkę statkiem po morzu. Największą atrakcją Łeby są ruchome wydmy – położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem a jeziorem Łebsko. Największa wydma ma obszar ok. 500 hektarów, najwyższa (Wydma Łącka) ma 42 m. wysokości.

Oferta Obiektu PDF

Lech Resort SPA Łeba

LECH Resort & SPA to nowoczesny, znany i prestiżowy nadmorski obiekt hotelowy. Usytuowany w Łebie – jednej z najbardziej znanych i docenianych, ze względu na swoje walory uzdrowiskowe oraz rekreacyjne, miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Prawie 4 hektarowy zielony, ogrodzony i monitorowany teren, daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia spokój, dzięki czemu jest idealnym miejscem do wypoczynku rodzin z dziećmi.

basen w obiekcieBlisko plażatelewizja i internetrestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekciesiłownia w obiekciesauna w obiekciezabiegi SPAgrill w obiekcieplac zabaw
LECH RESORT SPA ŁEBA – LOKALIZACJA
lokalizacja Łeba adres: Brzozowa 18, 84-360 Łeba
LECH RESORT SPA ŁEBA – OPIS

LECH Resort & Spa w Łebie to idealne miejsce, wspierające regenerację zdrowia, poprawę kondycji fizycznej i psychicznej. Tu z dala od ruchu ulicznego, w otoczeniu zieleni i w odległości 500 metrów od morza, znajdziecie Państwo niczym niezmącony spokój, niezbędny do leczenia i wypoczynku.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

schorzenia / dysfunkcje

alergia, autyzm, zaburzenia rozwojowe, celiakia, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroba psychiczna, cukrzyca, depresja, dermatologia, diety eliminacyjne, endokrynologia, epilepsja, hemofilia, jąkanie, laryngologia, metabolizm, mózgowe porażenie dziecięce, narządy ruchu (dla osób poruszających się na wózkach / bez osób na wózkach), narządy słuchu, narządy wzroku, narządy wydzielania wewnętrznego, nerwice, neurologia, onkologia, otyłość, padaczka, po mastektomii, przemiana materii, reumatyzm, schorzenia kręgosłupa, skolioza, stwardnienie rozsiane, układ krążenia, układ krwiotwórczy, układ moczowo płciowy, układ oddechowy, układ pokarmowy, upośledzenie umysłowe, wady genetyczne, wady postawy, zespól Downa

zakwaterowanie

Zakwaterowanie w trzech niezależnych, oddalonych od siebie budynkach. Sercem kompleksu jest budynek Monsun, zbudowany w charakterystycznym kaszubskim stylu (w nim recepcja i restauracja). W niedalekiej odległości usytuowany jest budynek Zefir i centrum MediSPA. Natomiast najbardziej oddalony od pozostałych jest budynek Pasat, który jest prawdziwą oazą spokoju. W obiektach znajdziesz tradycyjnie, elegancko urządzone pomieszczenia jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe, z wygodnymi łóżkami oraz najpotrzebniejszym wyposażeniem. W każdym pokoju znajduje się telewizor, lodówka czy zestaw plażowy.

Ponadto posiadamy 5 domków dwupoziomowych typu Brda (cztery domki standard i jeden domek premium), każdy z własną łazienką, aneksem kuchennym i tarasem z miejscem do grillowania. Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa również parterowe Mikołajki w stylu skandynawskim. Domki parterowe wyposażone zostały w dwie łazienki z prysznicami, własne mini aneksy kuchenne oraz tarasy.

wyżywienie / diety

Pełne wyżywienie: turnus rehabilitacyjny – trzy posiłki dziennie, turnus profilaktyczno-zdrowotny – dwa posiłki dziennie. Śniadania, obiadokolacje i kolacje w formie szwedzkiego bufetu (przy minimum 20 osób korzystających z posiłków, przy mniejszej ilości osób – posiłki serwowane), obiady serwowane. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. 

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska (za dopłatą)

rehabilitacja

Posiadamy dobrze wyposażoną bazę zabiegową. Zabiegi wykonują profesjonaliści z użyciem nowoczesnego sprzętu.

animacje / czas wolny

Korzystanie z basenu odkrytego (od połowy maja do września), wieczorki taneczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki piesze i autokarowe (płatne dodatkowo), Nordic Walking, wykłady prozdrowotne.

Goście mają do dyspozycji basen, siłownię zewnętrzną, centrum zdrowia i urody z zabiegami spa, jacuzzi, sauny zewnętrzną i wewnętrzną, solarium, kawiarnię i restaurację. Dla naszych małych podróżników czekają plac zabaw, pokój zabaw, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz zajęcia z animatorem (w wyznaczonych godzinach).


LECH RESORT SPA ŁEBA POBYTY REHABILITACYJNE

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pok. 1, 2, 3 os.
– 20 zabiegów indywidualnych i 10 grupowych
– bogaty program kulturalno – rozrywkowy

Ceny: 2050 zł – 4000 zł

wybieram

– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zakwaterowanie w pokojach lub domkach
– 10 zabiegów leczniczych /na tydzień
– bogaty program kulturalno – rozrywkowy

Ceny: 1736 zł – 1988 zł

wybieram